Pogoda na dziś – piątek 24.06. Będzie ciepło i słonecznie. Temperatura do 27 stopni Celsjusza

słońce ciepło pogoda
Słońce | fot. Dominik Wąsik

Pogoda na dziś, 24 czerwca 2022 r. W piątek będzie pogodnie i słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie od 24 do 27 stopni Celsjusza. Zapowiada się ciepły i słoneczny weekend.

Pogoda na dziś 24 czerwca

W piątek 24.06 w województwie lubelskim zachmurzenie przeważnie małe. Temperatura maksymalna od 24°C do 27°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

W nocy zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura minimalna od 12°C do 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

Prognoza burzowa na piątek 24.06 22

Polska pozostanie pod wpływem wyżu znad Łotwy, jedynie nad zachodnią część kraju oddziaływać zacznie płytki niż znad Niemiec. Nad Polską zalegać będzie stabilna i sucha masa powietrza, jedynie pod wieczór do krańców południowo-zachodnich zbliżać się zacznie linia zbieżności. Dopiero wieczorem wejdzie ona nad obszar Polski i wtedy na krańcach południowo-zachodnich możliwe będą burze.

Prognoza burzowa piątek 24 czerwca (24.06)
Prognoza burzowa piątek 24 czerwca (24.06) | fot. IMGW

Źródło: IMGW

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.