Pogoda na dziś – czwartek 23.06. Do 26 stopni i lekkie zachmurzenie

pogoda chmury słońce
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Pogoda na dziś, 23 czerwca 2022 r. W czwartek w regionie na ogół słonecznie, choć wszędzie na niebie będzie widać trochę chmur. Na termometrach zobaczymy do 26 st. C.

Pogoda na dziś 23 czerwca

W czwartek 23.06 w województwie lubelskim zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 24°C do 26°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków północnych.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 11°C do 14°C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich, okresami zmienny.

Prognoza burzowa na czwartek 23.06 22

Polska pozostaje pod wpływem wyżu z centrum nad Mazurami, które w nocy przemieści się nad Litwę. W dzień we wschodniej połowie kraju rozwijać się będzie zachmurzenie kłębiaste, ale szansa na opady deszczu, a tym bardziej na burze, jest marginalna. Na noc burze także nie są prognozowane.

Prognoza burzowa czwartek 23 czerwca (23.06)
Prognoza burzowa czwartek 23 czerwca (23.06) | fot. IMGW

Źródło: IMGW

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.