„Podwodny” rower miejski w Lublinie. Ktoś wrzucił rower do Bystrzycy [FOTO]

39294822 237226693664637 6408021687291346944 n
Rower Miejski wrzucony do Bystrzycy | fot. czytelniczka

Niezany sprawca wrzucił jeden z rowerów miejskich do Bystrzycy. To nie pierwszy przypadek, kiedy jednoślad z miejskiej wypożyczalni ląduje w rzece.

Do zdarzenia doszło w rzece Bystrzyca, w okolicach kładki dla pieszych, na wysokości skrzyżowania ul. Romera i ul. Nałkowskich. Informację o porzuconym rowerze przekazała nam czytelniczka Karolina.

– Nie zgłosiłam tego nigdzie, bo nie widziałam gdzie, więc napisałam do Was. Rower znajduje się przy kładce na Romera na wysokości końcowego autobusu nr 6 – napisała do naszej redakcji czytelniczka Karolina.

Po otrzymaniu przez naszą redakcję tej informacji niezwłocznie powiadomiliśmy operatora Lubelskiego Roweru Miejskiego, który wysłał na miejsce serwis. Pracownicy wyłowią z Bystrzycy porzucony rower i po naprawach wróci na stację miejskiej wypożyczalni.

Dużo pisaliśmy ostatnio o zachowaniu użytkowników Lubelskiego Roweru Miejskiego w Lublinie, którzy nie szanują rowerów, porzucając je lub niszcząc – TUTAJ

Przypomnijmy, że osoby, które znalazły porzucony rower powinny skontakować się z infolinią operatora pod numerem 22 244 13 13 (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00) i zgłosić miejsce, w którym znajduje się jednoślad.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.