Podszedł z plecakiem pod przypięty rower, po chwili nim odjechał. Zobacz moment kradzieży

Kradzież roweru przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie | nadesłane

Policja w Lublinie poszukuje mężczyzny, który ukradł rower przypięty przed jednym z bloków. Złodziej podszedł z nożycami ukrytymi w plecaku, przeciął zapięcie i odjechał skradzionym rowerem.

Do kradzieży doszło 23 czerwca przed blokiem przy ul. Nadbystrzyckiej 28A w Lublinie. Zostaliśmy poproszeni przez właściciela jednośladu o opublikowanie nagrania z kradzieży jego roweru. Sprawa została zgłoszona na policję, lecz do tej pory funkcjonariuszom nie udało się ustalić i zatrzymać złodzieja.

Na nagraniu widać łysego mężczyznę, który o godz. 3.42 nad ranem podszedł do przypiętego roweru z pomarańczowym plecakiem. Jak się okazało, w plecaku miał nożyce do cięcia metalu, którymi po chwili przeciął zapięcie i odjechał rowerem w nieznanym kierunku.

Ktokolwiek rozpoznaje osobę ze zdjęcia, ma informację o kradzieży, lub był jej świadkiem proszony jest o kontakt z naszą redakcją poprzez maila [email protected], bezpośrednio z Komisariatem IV Policji w Lublinie pod nr tel. 81 535 48 00 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.