Podszedł z plecakiem pod przypięty rower, po chwili nim odjechał. Zobacz moment kradzieży

kradzież roweru
Kradzież roweru przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie | nadesłane

Policja w Lublinie poszukuje mężczyzny, który ukradł rower przypięty przed jednym z bloków. Złodziej podszedł z nożycami ukrytymi w plecaku, przeciął zapięcie i odjechał skradzionym rowerem.

Do kradzieży doszło 23 czerwca przed blokiem przy ul. Nadbystrzyckiej 28A w Lublinie. Zostaliśmy poproszeni przez właściciela jednośladu o opublikowanie nagrania z kradzieży jego roweru. Sprawa została zgłoszona na policję, lecz do tej pory funkcjonariuszom nie udało się ustalić i zatrzymać złodzieja.

Na nagraniu widać łysego mężczyznę, który o godz. 3.42 nad ranem podszedł do przypiętego roweru z pomarańczowym plecakiem. Jak się okazało, w plecaku miał nożyce do cięcia metalu, którymi po chwili przeciął zapięcie i odjechał rowerem w nieznanym kierunku.

Ktokolwiek rozpoznaje osobę ze zdjęcia, ma informację o kradzieży, lub był jej świadkiem proszony jest o kontakt z naszą redakcją poprzez maila [email protected], bezpośrednio z Komisariatem IV Policji w Lublinie pod nr tel. 81 535 48 00 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.