Pożar drewnianego domu. Jest ofiara śmiertelna

Zdjęcie ilustracji: Dominik Wąsik

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 00.25. Strażacy zostali zadysponowani do pożaru drewnianego domu w miejscowości Podosie (gmina Krzywda).

Ze zgłoszenia wynikało, że z drewnianego domu w miejscowości Podosie ogień wydobywa się z dachu. Na miejsce zostało rozdysponowanych siedem jednostek straży pożarnej, 32 ratowników.

– Padło przypuszczenie, że w środku może znajdować się mężczyzna. Gdy dotarliśmy na miejsce, ogień objął już cały dach budynku – informuje mł. bryg. Paweł Wysokiński, rzecznik KP PSP w Łukowie.

Po zakończeniu akcji gaśniczej strażacy przystąpili go przeszukania pomieszczeń domu. W jednym z nich (łazienka) natknęli się na zwłoki 85-letniego mężczyzny.

Na miejscu policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.