Pożar drewnianego domu. Jest ofiara śmiertelna

Zdjęcie ilustracji: Dominik Wąsik

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 00.25. Strażacy zostali zadysponowani do pożaru drewnianego domu w miejscowości Podosie (gmina Krzywda).

Ze zgłoszenia wynikało, że z drewnianego domu w miejscowości Podosie ogień wydobywa się z dachu. Na miejsce zostało rozdysponowanych siedem jednostek straży pożarnej, 32 ratowników.

– Padło przypuszczenie, że w środku może znajdować się mężczyzna. Gdy dotarliśmy na miejsce, ogień objął już cały dach budynku – informuje mł. bryg. Paweł Wysokiński, rzecznik KP PSP w Łukowie.

Po zakończeniu akcji gaśniczej strażacy przystąpili go przeszukania pomieszczeń domu. W jednym z nich (łazienka) natknęli się na zwłoki 85-letniego mężczyzny.

Na miejscu policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.