Podjechał lawetą, załadował busa i odjechał. Skradziono volkswagena z parkingu

Laweciarz ukradł busa z parkingu
Laweciarz ukradł busa z parkingu | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują złodzieja, który przy pomocy lawety ukradł volkswagena z parkingu przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie.

Kradzież samochodu lawetą

Do kradzieży doszło 10 lipca na niestrzeżonym parkingu starego Polmozbytu przy ul. Męczenników Majdanka w Lublinie. Samochód marki Volkswagen Transporter został zabrany przez lawetę.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie osoba, która wykonywała holowanie mogła nieświadomie uczestniczyć w przestępstwie wykonując usługę.

Osoby, które moją wiedzę w tej sprawie lub były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 811 41 64. Informację można przekazać anonimowo.

Miejsce parkingowe, z którego został skradziony bus
Miejsce parkingowe, z którego został skradziony bus | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.