Podejrzewali, że może mieć w narkotyki. W jego pokoju znaleźli marihuanę

marihuana susz marihuany narkotyki
Susz marihuany | fot. KMP Lublin

Kryminalni z Bełżyc podejrzewali, że 29-letni mieszkaniec gminy Wojciechów może mieć narkotyki. Podczas przeszukania jego pokoju zabezpieczyli ponad 300 gramów marihuany.

W poniedziałek kryminalni z Komisariatu Policji w Bełżycach przeszukali pomieszczenia mieszkalne należące do 29-latka z gminy Wojciechów. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość środków odurzających.

Podczas czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 300 gramów suszu roślinnego koloru brunatno-zielonego. Po sprawdzeniu narkotestem okazało się, że jest to marihuana. Narkotyki ukryte były w pokoju 29-latka.

Wobec mężczyzny zastosowano dozór Policji oraz poręczenie majątkowe w wysokości 2 000 zł. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli od zatrzymanego na poczet przyszłych kar mienie w kwocie 500 zł.

Jak ustalili policjanci mieszkaniec gm. Wojciechów w przeszłości był już karany m.in. za posiadanie znacznych ilości i udzielanie narkotyków. Teraz może grozić mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.