Podejrzanie zachowujący się mężczyzna szedł za parą. „Widujemy tu wiele kobiet samotnie spacerujących, dzieci na rowerach”

Rezerwat Przyrody Stasin
Rezerwat Przyrody Stasin | fot. geoportal.lublin.eu

Czytelniczka ostrzega przed podejrzanym mężczyzną, który podczas spaceru po Rezerwacie Przyrody Stasin (las Stary Gaj) szedł za nią i jej partnerem. Starszy mężczyzna nie reagował po zwróceniu uwagi.

Szedł za parą i dziwnie się zachowywał

O sprawie zostaliśmy poinformowani przez jedną z naszych Czytelniczek. Do opisanej sytuacji doszło w niedzielę (12.05) kilka minut po godz. 12:00 w lesie Stary Gaj.

„Na terenie Rezerwatu Przyrody Stasin dokładniej na skraju Stasina, na ścieżce sąsiadującej już z działkami domów, natknęłam się z partnerem na dziwnego starszego mężczyznę, który zaczął za nami iść, jednocześnie na nas charczeć, sapać, zachowywał się bardzo dziwnie i niepokojąco. W pewnym momencie zaczął skracać dystans i przyśpieszać w naszą stronę przy tym wyjąc coraz głośniej. Mój partner zatrzymał się i postanowił skonfrontować się z owym mężczyzną, jednak ten stanął i przestać jęczeć. Mężczyzna nic nie mówił. Postanowiliśmy odpuścić i opuścić las najbliższą ścieżką” – relacjonuje.

„Ubrany był w niebieski strój/dres, kamizelkę w ciemniejszym kolorze, miał siwe włosy, wydaje nam się, że siwy wąs, zaniedbany zarost, dłuższe włosy wystające spod czapki z daszkiem. Widujemy tu wiele kobiet samotnie biegających, spacerujących, dzieci na rowerach a ten mężczyzna zdecydowanie normalny nie był. Zachowajcie ostrożność!” – ostrzega.

Na mapie kolorem zielonym Czytelniczka zaznaczyła ich drogę, czerwona to trasa, gdzie zaczęli słyszeć z lasu pierwsze niepokojące odgłosy i zauważyli tego mężczyznę. O sprawie została poinformowana policja.

ZDJĘCIA

Podejrzany mężczyzna w Rezerwacie Przyrody Stasin w lesie Stary Gaj
Podejrzany mężczyzna w Rezerwacie Przyrody Stasin w lesie Stary Gaj | fot. Mapy Google

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.