Podejrzana przesyłka z cieczą w Urzędzie Miasta Lublin. Interweniowała grupa chemiczna

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policja potwierdza: do Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin dostarczono dziś podejrzaną przesyłkę. Na miejscu pracuje straż pożarna i policja.

Informację o tym, że pod Wydziałem Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin przy ul. Narutowicza jest policja oraz straż pożarna dostaliśmy od naszej Czytelniczki po. godz. 16.

Interwencję potwierdza mł.asp. Kamil Karbowniczek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. „Po godz. 15 otrzymaliśmy zgłoszenie o podejrzanej przesyłce z cieczą” – informuje.

Na miejscu zjawiły się służby, w tym Państwowa Straż Pożarna z grupą chemiczną z JRG 1 oraz policja. Przesyłkę sprawdzili strażacy z grupy ratownictwa chemicznego.

„Nie stwierdziliśmy zagrożenia. Przesyłka została opakowana i zostanie przekazana policji” – mówi st. kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.