Podczas wyprzedzania stracił panowanie nad autem, BMW dachowało. Pijany kierowca, pijany pasażer

Dachowanie BMW w Piotrkowej Drugim
Dachowanie BMW w Piotrkowej Drugim | fot. KMP Lublin

Manewr, jaki wykonywał kierowca BMW w miejscowości Piotrków Drugi, zakończył się dachowaniem. Podczas wyprzedzania mężczyzna stracił panowanie nad autem. Kierowca i pasażer byli pod wpływem alkoholu.

Dachowanie po próbie wyprzedzania

Do wypadku doszło w poniedziałek (4.07) około godz. 5.10 na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Piotrków Drugi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doszło do dachowania samochodu.

Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierowca samochodu oraz jego pasażer. Mężczyźni w wieku 23 i 22 lat zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne testy wskazują, że obaj byli pijani. W trakcie czynności pobrano od nich krew do dalszych badań. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.

Dachowanie BMW w Piotrkowej Drugim
Dachowanie BMW w Piotrkowej Drugim | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.