Podczas jazdy z BMW odpadło koło. Auto wpadło w poślizg i uderzyło bokiem w latarnię

IMG 20190511 221506
BMW uderzyło w latarnię na ul. Jana Pawła II | fot. Dominik Wąsik

Oderwane koło było przyczyną sobotniego zdarzenia na ul. Jana Pawła II. Auto wpadło w poślizg i uderzyło bokiem w latarnię. Kierowcy nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godz. 22.07 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW jechał od ul. Krochmalnej w kierunku ul. Filaretów.

W czasie jazdy od auta odpadło koło, w skutek czego BMW wpadło w poślizg. Kierowca próbował zapanować nad autem i zjechał na pas zieleni oddzielający jezdnie, gdzie uderzył z impetem bokiem auta w latarnię.

IMG 20190511 221435
BMW uderzyło w latarnię na ul. Jana Pawła II | fot. Dominik Wąsik
IMG 20190511 221507
BMW uderzyło w latarnię na ul. Jana Pawła II | fot. Dominik Wąsik

Autem podróżował tylko kierowca, któremu na szczęście nic się nie stało. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.