Podczas bójki na ulicy rozbił butelkę i ranił nią 28-latka w brzuch. Mieszkaniec Lublina trafił do aresztu

IMG 20180730 124956
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Najpierw doszło do wymiany zdań, szarpaniny, potem 28-latek sięgnął po szklaną butelkę, którą rozbił i ranił nią przeciwnika w brzuch. Policjanci zatrzymali mieszkańca Lublina.

Zadał ciosy „tulipanem”

Do zdarzenia doszło w piątek (8.07) na jednej z ulic Świdnika. Między dwójką mężczyzn doszło do nieporozumienia i szarpaniny. W pewnym momencie 28-latek rozbił szklaną butelkę i ostrą szyjką zaatakował 28-letniego mężczyznę, zadając mu ciosy w brzuch. Z obrażeniami ciała poszkodowany został przewieziony do szpitala, natomiast sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Świdniccy kryminalni wytypowali osobę, która dopuściła się tego czynu. W niedziele zatrzymali 28-letniego mężczyznę na terenie Lublina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. We wtorek usłyszał zarzut w sprawie i sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.