Podczas bójki ciężko ranił nożem swojego brata. Trafił do aresztu

nóż krew
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Pomiędzy dwoma braćmi doszło do kłótni, a następnie bójki, w której trakcie starszy brat wyjął nóż i ciężko ranił brata. Miał podciętą tętnicę ręki.

W czwartek po godz. 17 dyżurny kraśnickiej komendy został poinformowany, że przed jednym z mieszkań na terenie gminy Gościeradów, między braćmi doszło do sprzeczki. Wymiana zdań szybko się zaostrzyła i doszło do bójki, w trakcie której starszy brat wyciągnął nóż i ranił młodszego.

Rana okazała się na tyle poważna, że potrzebna była pomoc medyczna – przecięta została tętnica ręki. 52-letni mężczyzna przyznał się do użycia noża i zranienia 33-letniego brata. Obaj byli nietrzeźwi.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie, o jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.