Podbiegł od tyłu i wyrwał staruszce torebkę. Pomóż złapać młodego rabusia

Policja poszukuje młodego mężczyznę ze zdjęcia
Policja poszukuje młodego mężczyznę ze zdjęcia | fot. KPP Lubartów

Policjanci publikują wizerunek młodego mężczyzny, który jest poszukiwany do sprawy kradzieży torebki. Rabuś podbiegł od tyłu do kobiety i wyrwał jej z rąk torebkę.

Złodziej wyrwał kobiecie torebkę

Do zdarzenia doszło 7 maja na ul. Żeromskiego w Lubartowie. Do 65-letniej mieszkanki Lubartowa podbiegł od tyłu młody mężczyzna, a następnie wyrwał trzymaną przez nią w ręku torebkę, w której miała pieniądze i biżuterię o łącznej wartości ponad 700 złotych.

Kobieta opisała sprawcę jako młodego, niewysokiego mężczyznę ubranego w czarną bluzę z kapturem na głowie, czarne spodnie i prawdopodobnie ciemne buty. Mężczyzna uciekł w kierunku ul. Reja i Szaniawskiego. Przebiegał przed sklepem na ul. Szaniawskiego od strony ul. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Lipowej.

„Na nagraniu z monitoringu widać tego mężczyznę, jak obserwuje wychodzące i wchodzące do sklepu osoby. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę, proszone są o kontakt z lubartowską policją pod numerem telefonu 47 81 25 290 lub 112” – mówi st. sierż. Jagoda Stanicka, oficer prasowa KPP w Lubartowie.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.