Pod młotek Dworek Grafa. Już po raz kolejny

Dworek Grafa w Lublinie
Dworek Grafa w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Wczoraj po raz kolejny Ratusz ogłosił przetarg na sprzedaż Dworku Grafa. W poprzednim przetargu nie było chętnych na zakup nieruchomości.

 

Miasto próbuje sprzedać Dworek Grafa od 2013 r. Dwukondygnacyjny dworek w stylu neoklasycznym został zbudowany w 1853 r. na 0,6-hektarowej działce. Ostatnio mieściła się w nim restauracja, która została zamknięta w 2014 r. Od tego czasu budynek stoi pusty.

 

W ostatnim przetargu Ratusz zamierzał go sprzedać za 5,5 mln zł. Jednak nie było chętnych. Tym razem cena wywoławcza wynosi 5,3 mln zł, a to o 200 tys. zł mniej niż ostatnio. Licytacja jest planowana na 21 czerwca.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.