Pod koniec października uciekła z domu dziecka pod Lublinem. Do dziś jej nie znaleziono. Gdzie jest 15-latka?

Policja radiowóz kia
Policja radiowóz kia | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z komisariatu w Niemcach prowadzą poszukiwania za 15-letnią Mają Z., która pod koniec października samowolnie oddaliła się z domu dziecka. Do dziś jej nie znaleziono. Gdzie jest nastolatka?

Uciekła z domu dziecka

Maja Z. zaginęła 26 października. Tego dnia po zakończeniu zajęć w szkole na terenie Lublina nie wróciła do domu dziecka w Przybysławicach. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z placówką ani z bliskimi. Z policyjnych ustaleń wynika, że nastolatka otrzymała nakaz domowy, co było prawdopodobnym powodem jej ucieczki.

Rysopis zaginionej: wzrost 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie ciemne. Nastolatka używa mocnego makijażu.

„Osoby, które widziały zaginioną lub mają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Niemcach – telefon 47 812 64 10, lub na numer alarmowym 112” – apelują policjanci.

Aktualizacja

Zakończyły się poszukiwania za zaginioną Mają. Szczegóły: Znajomi nastolatki pisali „szukajcie, aż znajdziecie”, śmiejąc się z policji. No i policjanci ją znaleźli…

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.