Początek roku w Centrum Kultury w Lublinie

25247286 job473 kwan 07 c Converted full hd
fot, Materiał organizatora

Jak wejść w rozpoczynający się nowy rok aktywnie i kreatywnie? Podpowiadamy jak to zrobić w Centrum Kultury w Lublinie.

Styczeń to szczególny miesiąc dla ekipy Benshi

W tym roku mija 10 lat od pierwszego pokazu w ramach Dyskusyjnego Koła Filmowego. Świętujemy już w tym tygodniu. Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie — od projekcji filmu, który wpisuje się również w styczniowy cykl: Tom Waits. Tym razem zobaczymy „Truposze nie umierają” w reżyserii Jima Jarmuscha. Po seansie przeniesiemy się do Kawiarni Centralnej, na dalszą część filmowo-wspominkowego wieczoru.

Spotkanie autorskie

Pierwszym gościem w tym roku w Księgarni Dosłownej będzie Jacek Gallant. To autor związanym z Lublinem, który dał się poznać jako znakomity satyryk oraz prozaik. Jego najnowszą publikacją jest zbiór opowiadań, wierszy i limeryków pt. „Gal(l)anteria”.

Galeria Biała

Zapraszamy również do odwiedzin Galerii Białej, gdzie do piątku można oglądać wystawę „Jak gdyby nigdy nic” Anny Obraczewskiej. Artystka tworzy obrazy, rysunki oraz ceramikę. W swojej sztuce odnosi się do złożonych osobistych relacji rodzinnych, emocjonalnych związków i uwikłań w kontekście kobiecej seksualności i cielesności.

Aktywne spędzanie czasu

Natomiast tym, którzy preferują aktywne spędzanie czasu, proponujemy zajęcia w ramach Centrum Ruchu. W harmonogramie regularnych zajęć, poza wiodącą techniką tańca współczesnego, znajduje się taniec klasyczny, improwizacja, techniki wspomagające, takie jak joga czy body centrum, a także Psychoterapia Tańcem i Ruchem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.