Pobili się o to, kto wyrabia lepsze wędliny

Niecodziennie zakończyła się jedna z majówkowych biesiad w gminie Jabłoń. Dwóch kolegów podczas degustacji trunków pokłóciło się o to, kto wyrabia lepsze wędliny. Doszło do rękoczynu.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po popołudniu. Dwójka mieszkańców gminy Jabłoń (powiat parczewski) postanowiła, że pierwszy dzień mają spędzą w swoim towarzystwie. Mężczyźni raczyli się trunkami i degustowali przyniesione ze sobą potrawy, aż do momentu, kiedy rozmowa zeszła na temat własnych wyrobów wędliniarskich.

 

65 i 52-latek spierali się o to, który z nich robi lepsze wędliny. Spór nagle przybierał na sile. W pewnym momencie 65-latek uderzył kilka razy w twarz swojego kolegę. 52-latek po całym zajściu zmuszony był skorzystać z pomocy medycznej. Tym samym ich wspólna „majówka” została zakończona.

 

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają mundurowi. Jeżeli obrażenia okażą się poważne, 65-latek będzie odpowiadał za przestępstwo jakim jest uszkodzenie ciała.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niezbyt piękna majówka . Szkoda że w mojej rodzinnej gminie ! Ale muszę przyznać ,że być może mieli o co się kłócić , bo przyznam szczerze, że takich wędlin, jakie robią inni znani mi mieszkańcy gminy Jabłoń nie robi nikt albo robi mało kto . Pycha !