Pobicie przed jednym z klubów w Lublinie. Policjanci poszukują tego mężczyzny

pobicie przed klubem lublin
Policja poszukuje sprawcy pobicia mężczyzny przed jednym z klubów w Lublinie | fot. KMP Lublin

Pod koniec lutego przed jednym z klubów w Lublinie doszło do pobicia mężczyzny. Policjanci opublikowali zdjęcie z wizerunkiem osoby, która może mieć związek z tą sprawą.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego przed jednym z klubów w centrum Lublina. Z ustaleń policjantów wynika, iż dwóch sprawców pobiło mężczyznę. Po zdarzeniu obaj oddalili się w nieznanym kierunku.

Pracujący nad sprawą policjanci z I komisariatu ustalili, że wizerunek jednego z nich został zarejestrowany przez kamery monitoringu w autobusie komunikacji miejskiej jadącym w kierunku os. Poręba.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z I komisariatem policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2b tel. (47 811 45 73) lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.