Po raz pierwszy w Lublinie! Ekskluzywny Bankiet Kontaktów Biznesowych

bankiet

Już za dwa tygodnie w Lublinie odbędzie się Ekskluzywny bankiet kontaktów biznesowych. Jest to nowość w Lublinie jak i całym województwie. Są to spotkania właścicieli lub managerów różnych firm, branż, po to by nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Nieformalna atmosfera, skuteczne rozmowy biznesowe, z osobami decyzyjnymi firm wielu branż, przy drinku, smacznym cateringu, ekscytujących grach oraz wspaniały pokaz mody z udziałem pięknych modelek MagMar Models, w eleganckich wnętrzach salonu VIP przy hotelu Victoria. Tak w skrócie można opisać nadchodzące ekskluzywne spotkanie w naszym mieście.

Na tego typu eventach Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP- czołowej organizacji kontaktów biznesowych w Polsce, nawiązano i przekazano ponad 2430 współpracy i poleceń biznesowych, wartości wielu milionów złotych!

Liczba miejsc ściśle limitowana, maksymalnie 3 osoby z jednej branży, a więc warto szybko dokonać rezerwacji!

Bankiet kontaktów biznesowych PWP Lublin, 29 maja 2015, szczegóły i rejestracja: http://www.uczestnicy.pl/event/bankiet-kontaktow-biznesowych-pwp-lublin-29-maja-2015

Życzymy wielu wartościowych kontaktów i wspaniałej rozrywki!

Więcej informacji tutaj

CONNECTIVA-5866
Uczestnicy bankietu PWP i Connectiva w łodzkiej Manufakturze.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.