Po raz kolejny zamknięto część rekreacyjną w Aqua Lublin. Ktoś zanieczyścił wodę

aqualublin

W sobotę wieczorem część rekreacyjna kompleksu basenów Aqua Lublin została zamknięta. Jak podaje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, jeden z klientów zanieczyścił wodę.

W sobotni wieczór zamknięto część dużej strefy rekreacji Aqua Lublin (ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi) do odwołania. Powód? Woda została zanieczyszczona. Poinformował o tym zarządca obiektu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na swoim profilu facebook’owym.

Stale monitorujemy jakość wody, w związku z czym uznaliśmy, że w trosce o Państwa komfort niezbędne jest oczyszczenie wody w tej części strefy rekreacji. Do dyspozycji Klientów pozostaje pływalnia olimpijska 50-metrowa, leżanki z hydromasażem oraz basen zewnętrzny, teren zewnętrzny z placem zabaw i Saunarium Aqua Lublin” – czytamy w komunikacie Aqua Lublin.

Na czas utrudnień ceny wszystkich biletów wstępu na kompleks basenów zostały obniżone o 50 proc.


Czytaj także: Baseny w Lublinie będą zamknięte w wakacje. Sprawdź, kiedy dokładnie!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niech płaci za czyszczenie i wymianę wody oraz odszkodowanie za spadek wpływów