Na piątek, 7 czerwca PGE zaplanowało prace energetyczne, których efektem będą tymczasowe przerwy w dostawie prądu na terenie województwa lubelskiego. Sprawdź, gdzie i w jakich godzinach nie będzie prądu.
Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych wyłączeniach prądu na piątek 7 czerwca. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych. Zamieszczamy szczegółowy harmonogram.
Rejon energetyczny Biała Podlaska
Gminy: Biała Podlaska, Borki Radzyńskie, Czemierniki, Dębowa Kłoda, Drelów, Hanna, Huszlew, Jabłoń, Janów Podlaski, Kąkolewnica Wschodnia, Kodeń, Komarówka Podlaska, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Łosice, Międzyrzec Podlaski, Milanów, Olszanka, Ostrówek, Parczew, Piszczac, Platerów, Podedwórze, Radzyń Podlaski, Rokitno, Rossosz, Sarnaki, Siemień, Sławatycze, Sosnówka, Stara Kornica, Terespol, Tuczna, Ulan Majorat, Ułęż, Wisznice, Wohyń, Wojcieszków, Zalesie.
– 8.00 – 14.00 – Ustrzesz
Rejon energetyczny Lublin Miasto
Gminy: Głusk, Jastków, Konopnica, Lublin, Niemce, Wólka Lubelska.
– 8.00 – 16.00 – Dąbrowica (130 i 131 z literkami)
Rejon energetyczny Lublin Teren
Gminy: Abramów, Bychawa, Fajsławice, Firlej, Głusk, Jabłonna, Jastków, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Konopnica, Krzczonów, Lubartów – miasto i gmina, Ludwin, Łęczna, Mełgiew, Michów, Milejów, Niedźwiada, Niemce, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Piaski, Puchaczów, Rybczewice, Serniki, Spiczyn, Strzyżewice, Świdnik, Trawniki, Uścimów, Wólka.
– 7.00 – 9.00 – Ludwin-Kolonia, Ludwin
– 7.00 – 9.00 – Stara Wieś-Kolonia
– 8.00 – 15.00 – Oleśniki
– 8.00 – 15.00 – Wólka Zawieprzycka
– 8.00 – 15.00 – Sosnówka
– 8.00 – 15.00 – Trawniki, Oleśniki
– 9.00 – 14.00 – Świdnik (Nadleśnictwo)
– 10.00 – 16.00 – Żabia Wola
– 15.00 – 17.00 – Ludwin-Kolonia, Ludwin
– 15.00 – 17.00 – Stara Wieś-Kolonia
Rejon energetyczny Puławy
Gminy: Baranów, Bełżyce, Borzechów, Chodel, Dęblin, Dzierzkowice, Garbów, Janowiec, Jastków, Józefów, Karczmiska, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kraśnik, Kurów, Łaziska, Markuszów, Niedrzwica, Nowodwór, Nałęczów, Opole lubelskie, Poniatowa, Puławy, Ryki, Stężyca, Ułęż, Urzędów, Wąwolnica, Wilkołaz, Wilków, Wojciechów, Zakrzówek, Żyrzyn.
– 8.00 – 15.00 – Czółna
– 8.00 – 19.00 – Polesie
Rejon energetyczny Chełm
Gminy: Białopole, Chełm, Cyców, Dorohusk, Dubienka, Gorzków, Hańsk, Izbica, Kamień, Krasnystaw, Kraśniczyn, Leśniowice, Łopiennik Górny, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Ruda Huta, Rudnik, Sawin, Siedliszcze, Siennica Różana, Sosnowica, Stary Brus, Urszulin, Wierzbica, Włodawa, Wojsławice, Wola Uhruska, Wyryki, Żmudź.
– 7.30 – 9.00 – Chełm (al. Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego nr 17)
– 9.00 – 12.00 – Krasnystaw (ul. Kłosowskiego nr 1-26), Rońsko (nr 28-30)
– 9.00 – 15.00 – Grabniak (działki nr 23/9 – 23/60)
– 12.00 – 15.00 – Orłów Drewniany
– 12.00 -15.00 – Orłów Murowany, Orłów Murowany-Kolonia
– 14.30 – 17.00 – Chełm (al. Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego nr 17)
Rejon energetyczny Tomaszów Lubelski
Gminy: Bełżec, Cieszanów, Dołhobyczów, Grabowiec, Horodło, Horyniec Zdrój, Hrubieszów, Jarczów, Komarów – Osada, Krynice, Lubaczów, Lubycza Królewska, Łaszczów, Miączyn, Mircze, Narol, Oleszyce, Rachanie, Stary Dzików, Susiec, Tarnawatka, Telatyn, Tomaszów Lubelski, Trzeszczany, Tyszowce, Uchanie, Ulhówek, Werbkowice, Wielkie Oczy.
– 8.00 – 15.00 – Jarosławiec
– 9.30 – 11.30 – Hrubieszów (ul. Matejki, ul. Władysława Jagiełły)
Rejon Energetyczny Zamość
Gminy: Adamów, Aleksandrów, Biłgoraj, Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów, Krasnobród, Księżpol, Łabunie, Łukowa, Nielisz, Obsza, Potok Górny, Radecznica, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Tarnogród, Tereszpol, Turobin, Wysokie, Zakrzew, Zamość, Zwierzyniec, Żółkiewka.
– 8.30 – 11.30 – Majdan Nepryski
– 11.30 – 14.30 – Osuchy
PGE przeprasza za utrudnienia.
Dodaj swój komentarz