Planowane na wtorek wyłączenia prądu w województwie lubelskim

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

PGE Dystrybucja informuje o planowanych na wtorek, 11 sierpnia, wyłączeniach prądu na terenie województwa lubelskiego. Sprawdź, gdzie i o której godzinie nie będzie prądu.

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych wyłączeniach prądu na wtorek 11 sierpnia 2020. Przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych. Zamieszczamy szczegółowy harmonogram wyłączeń prądu.

Rejon energetyczny Lublin Miasto

Gminy: Głusk, Jastków, Konopnica, Lublin, Niemce, Wólka Lubelska.

  • brak planowanych wyłączeń na ten dzień

Rejon energetyczny Lublin Teren

Gminy: Abramów, Bychawa, Fajsławice, Firlej, Głusk, Jabłonna, Jastków, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Konopnica, Krzczonów, Lubartów – miasto i gmina, Ludwin, Łęczna, Mełgiew, Michów, Milejów, Niedźwiada, Niemce, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Piaski, Puchaczów, Rybczewice, Serniki, Spiczyn, Strzyżewice, Świdnik, Trawniki, Uścimów, Wólka.

  • 8.00 – 14.00 – Boduszyn
  • 8.00 – 15.00 – Olszowiec-Kolonia
  • 8.00 – 12.00 – Bychawka Druga, Wincentówek
  • 8.00 – 13.00 – Rozkopaczew
  • 8.00 – 14.00 – Krasne
  • 10.00 – 14.00 – Osmolice Drugie, Tuszów

Rejon energetyczny Puławy

Gminy: Baranów, Bełżyce, Borzechów, Chodel, Dęblin, Dzierzkowice, Garbów, Janowiec, Jastków, Józefów, Karczmiska, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kraśnik, Kurów, Łaziska, Markuszów, Niedrzwica, Nowodwór, Nałęczów, Opole lubelskie, Poniatowa, Puławy, Ryki, Stężyca, Ułęż, Urzędów, Wąwolnica, Wilkołaz, Wilków, Wojciechów, Zakrzówek, Żyrzyn.

  • 7.30 – 14.30 – Kazimierz Dolny (ul. Bulwar, ul. Jana Koszczyca Witkiewicza, ul. Mały Rynek, ul. Nadwiślańska, ul. Podzamcze, ul. Sadowa, ul. Senatorska)
  • 8.00 – 15.00 – Dzierzkowice-Podwody, Dzierzkowice-Góry
  • 8.00 – 15.00 – Palikije Pierwsze, Sporniak
  • 8.00 – 17.00 – Bełżyce (ul. Przemysłowa)
  • 9.00 – 17.00 – Piotrowice, Pawłowice
  • 10.00 – 14.00 – Kraśnik (ul. Armii Krajowej, ul. Janowska 37, 39, DZ. 280)

Rejon energetyczny Biała Podlaska

Gminy: Biała Podlaska, Borki Radzyńskie, Czemierniki, Dębowa Kłoda, Drelów, Hanna, Huszlew, Jabłoń, Janów Podlaski, Kąkolewnica Wschodnia, Kodeń, Komarówka Podlaska, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Łosice, Międzyrzec Podlaski, Milanów, Olszanka, Ostrówek, Parczew, Piszczac, Platerów, Podedwórze, Radzyń Podlaski, Rokitno, Rossosz, Sarnaki, Siemień, Sławatycze, Sosnówka, Stara Kornica, Terespol, Tuczna, Ulan Majorat, Ułęż, Wisznice, Wohyń, Wojcieszków, Zalesie.

  • 8.00 – 10.00 – Międzyrzec Podlaski (ul. Kolejowa, ul. Partyzantów, ul. Karola Krysińskiego, ul. Siteńska, ul. Zadworna, ul. Zahajkowska, ul. Żwirowa)
  • 8.00 – 14.00 – Rozwadówka
  • 8.00 – 16.00 – Zastawek, Małaszewicze, Podolanka
  • 8.00 – 14.00 – Borsuki

Rejon energetyczny Chełm

Gminy: Białopole, Chełm, Cyców, Dorohusk, Dubienka, Gorzków, Hańsk, Izbica, Kamień, Krasnystaw, Kraśniczyn, Leśniowice, Łopiennik Górny, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Ruda Huta, Rudnik, Sawin, Siedliszcze, Siennica Różana, Sosnowica, Stary Brus, Urszulin, Wierzbica, Włodawa, Wojsławice, Wola Uhruska, Wyryki, Żmudź.

  • 8.00 – 11.00 – Petryłów nr 38 – 80
  • 8.00 – 9.00 – Dorohusk-Osada (ul. Ogrodowa nr 1-23, 2-12, ul. Niepodległości nr 11-25, 16- 26, ul. 1 Maja nr 1 – 3, 13)
  • 8.00 – 15.00 – Siennica Nadolna nr 89-114, 190-216
  • 8.00 – 15.00 – Krasnystaw (ul. Rejowiecka nr 30, 65A)
  • 9.00 – 12.00 – Wólka Leszczańska nr 14-69, 83-87
  • 9.00 – 12.00 – Ruda-Huta (ul. Łączna nr 1-3, ul. Niepodległości nr 2-2h, ul. Szkolna nr 47, 49-56)
  • 10.00 – 12.00 – Podpakule nr 5-11, Macoszyn Duży nr 39-43
  • 13.00 – 15.00 – Siedliszcze (Ferma Drobiu)
  • 14.00 – 16.00 – Dorohusk-Osada (ul. Ogrodowa nr 1-23, 2-12, ul. Niepodległości nr 11-25, 16- 26, ul. 1 Maja nr 1 – 3, 13)

Rejon energetyczny Tomaszów Lubelski

Gminy: Bełżec, Cieszanów, Dołhobyczów, Grabowiec, Horodło, Horyniec Zdrój, Hrubieszów, Jarczów, Komarów – Osada, Krynice, Lubaczów, Lubycza Królewska, Łaszczów, Miączyn, Mircze, Narol, Oleszyce, Rachanie, Stary Dzików, Susiec, Tarnawatka, Telatyn, Tomaszów Lubelski, Trzeszczany, Tyszowce, Uchanie, Ulhówek, Werbkowice, Wielkie Oczy.

  • 8.00 – 12.00 – Wielkie Oczy (ul. Łukawiecka, ul. Zielona, ul. Mielniki)
  • 8.00 – 9.00 – Wielkie Oczy (ul. Cerkiewna, ul. Kazimierza, ul. Krakowiecka, ul. Krzywa, ul. Rynek)
  • 8.30 – 9.30 – Jeziernia (ul. Zagrządki)
  • 9.00 – 12.00 – Susiec (ul. Tomaszowska, odbiorca zasilony ze słupa numer 21)
  • 9.30 – 12.30 – Kułakowice Trzecie, Stefankowice
  • 11.00 – 12.00 – Wielkie Oczy (ul. Cerkiewna, ul. Kazimierza, ul. Krakowiecka, ul. Krzywa, ul. Rynek)

Rejon Energetyczny Zamość

Gminy: Adamów, Aleksandrów, Biłgoraj, Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów, Krasnobród, Księżpol, Łabunie, Łukowa, Nielisz, Obsza, Potok Górny, Radecznica, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Tarnogród, Tereszpol, Turobin, Wysokie, Zakrzew, Zamość, Zwierzyniec, Żółkiewka.

  • brak planowanych wyłączeń na ten dzień


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.