PKP Intercity zablokowało sprzedaż biletów od 13 grudnia. Co z pociągami na święta?

lublin warszawa intercity pkp pesadart
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Na stronie przewoźnika PKP Intercity nie ma możliwości rezerwacji biletów kolejowych od 13 grudnia. Dlaczego nie można kupić biletów przed świętami Bożego Narodzenia?

Osoby chcące zakupić bilety kolejowe na pociągi wyruszające tuż przed świętami Bożego Narodzenia muszą uzbroić się w cierpliwość. Na stronie przewoźnika PKP Intercity została zablokowana sprzedaż biletów na prawie wszystkie połączenia, które odbywają się po 12 grudnia.

Nowy rozkład jazdy PKP od 13 grudnia 2019

W związku z wdrożeniem rozkładu jazdy 2019/2020, od 13 grudnia 2019 r. jest czasowo wstrzymana sprzedaż biletów na część pociągów. Prosimy sprawdzić szczegóły na stronie” – czytamy w komunikacie PKP Intercity.

Kiedy PKP Intercity z powrotem uruchomi sprzedaż biletów po 13 grudnia 2019 roku?

Obecnie PKP Intercity zablokowało sprzedaż na daty 13-15 grudnia br., obejmującą wszystkie pociągi. Wynika to ze zmiany rozkładu jazdy. W tej chwili trwają końcowe prace. Zmiany wprowadzane są we współpracy z zarządcą infrastruktury, PKP Polskimi Liniami Kolejowymi S.A” – czytamy w odpowiedzi zespołu prasowego PKP Intercity.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.