Piwo, soki i mleko za złotówkę w Biedronce. Sprawdź, czy możesz skorzystać z promocji

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

Biedronka przygotowała specjalne promocje dla klientów. Od poniedziałku do środy wybrane produkty kupimy za złotówkę! Warto przeczytać przed wybraniem się na zakupy do sklepu.

„Klienci przyzwyczaili się już, że w Biedronce niskie ceny to standard. Teraz jednak nasza sieć idzie krok dalej, oferując nową letnią ofertę. Dla nas bowiem „Codziennie niskie ceny” to nie zwykłe hasło reklamowe. To autentyczne, konkretne działania, które podejmujemy codziennie, by w portfelach naszych klientów zostało więcej pieniędzy na letnie rozrywki” – mówi Michał Gontarz, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

Promocja w Biedronce za 1 zł

Promocja na wybrane produkty w Biedronce za 1 zł rozpoczyna się w poniedziałek 15 czerwca i potrwa do środy 17 czerwca. Nie wszystkim klientom uda się jednak z niej skorzystać. Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie pewnych limitów, dotyczących m.in. minimalnej wartości zrobionych zakupów.

Zasady oferty są proste: przy zakupach innych produktów za minimum 99 zł i z kartą Moja Biedronka objęte promocją produkty można kupić za zaledwie 1 zł.

Od 15 do 17 czerwca obowiązywać będzie wyjątkowa promocja. Dzięki niej w poszczególnych dniach mleko Mleczna Dolina 3,2 proc., olej rzepakowy Wyborny 1l, pomarańczowe Delicje Szampańskie, kilogram arbuza, litrowe soki pomarańczowe i jabłkowe Riviva w butelkach czy piwo Harnaś w puszce kosztować będą dokładnie złotówkę, przy zakupach za minimum 99 zł.

W poniedziałek 15 czerwca klienci zapłacą złotówkę za arbuz luzem (1 zł za 1 kg) zamiast za 4,99 zł. Promocja obowiązuje również na 3,2-procentowe mleko Mleczna Dolina. Cena regularna mleka to 2,29 zł.

We wtorek 16 czerwca klienci zapłacą 1 zł za soki jabłkowe i pomarańczowe o pojemności 1 l. Oferta dotyczy produktów firmy Riviva 100 proc. (cena regularna soku pomarańczowego to 2,99 zł, a cena regularna soku jabłkowego to 2,49 zł.). Taniej kupimy również Delicje pomarańczowe szampańskie (cena regularna 3,49 zł).

Natomiast w ostatni dzień promocji w środę 17 czerwca promocją zostaną objęte piwo Harnaś (1 zł za 0,5 l; cena regularna piwa Harnaś to 2,49 zł) oraz olej rzepakowy Wyborny (cena regularna 4,99 zł).

Przy zakupie innych produktów z kartą Moja Biedronka za min. 99 zł – limity produktów

15 czerwca (poniedziałek):
– kilogram arbuza luzem. Limit dzienny: 10 kg.
– mleko UHT Mleczna Dolina 3,2 proc. Limit dzienny: 6 opakowań.

16 czerwca (wtorek):
– Delicje szampańskie 147 g. Limit dzienny: 3 opakowania.
– sok jabłkowy Riviva 1l w butelce i sok pomarańczowy Riviva 1l w butelce. Limit dzienny: 6 butelek.

17 czerwca (środa):
– olej rzepakowy Wyborny 1l. Limit dzienny: 3 butelki.
– piwo Harnaś 0,5l w puszce. Limit dzienny: 6 puszek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.