Piosenka z reklamy HGTV Home & Garden – Do zobaczenia w Twoim domu

HGTV Home & Garden – Do zobaczenia w Twoim domu
HGTV Home & Garden – Do zobaczenia w Twoim domu

Piosenka z reklamy HGTV – Wracam do domu zdobywa coraz większą popularność. Co to za utwór i kto go wykonuje? Sprawdźcie poniżej!

 

Piosenka z reklamy HGTV Home & Garden – Do zobaczenia w Twoim domu cieszy się w internecie coraz większą popularnością. Co to za piosenka z reklamy TVN? Nazywa się ona Wracam, a wykonuje ją zespół Lasery.

 

Kanał telewizyjny HGTV Home&Garden jest skierowany przede wszystkim do mieszkańców dużych miast – ludzi, którzy postrzegają dom jako bezpieczne centrum życia rodzinnego i budowania dobrych relacji, ale również źródło inspiracji, wyraz własnej indywidualności, a także miejsce pracy, zabawy oraz relaksu.

 

Piosenka z reklamy HGTV – Wracam do domu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.