Pili razem alkohol, doszło do kłótni. 30-latek z zarzutem zabójstwa

bójka pobicie atak
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Dwaj mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego pili razem alkohol. Pomiędzy znajomymi doszło do kłótni, w wyniku której jeden miał zabić drugiego. 30-latek usłyszał już zarzut i został aresztowany.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Kilka minut po godz. 18 dyżurny tomaszowskiej komendy został powiadomiony, że w jednym z mieszkań na terenie miasta podczas libacji alkoholowej doszło do awantury w trakcie, której jeden z mężczyzn kopie po głowie leżącego na podłodze.

W mieszkaniu przebywało również dwóch mężczyzn w wieku 30 i 37 lat i 44-letnia kobieta, którzy spożywali wspólnie alkohol. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon pobitego mężczyzny.

Z ustaleń policjantów wynika, że 50-letniego mężczyznę odwiedzili znajomi. Podczas wspólnego spożywania alkoholu pomiędzy mieszkańcem lokum, a 30-latkiem wywiązała się kłótnia, w trakcie której młodszy kolega zaczął zadawać ciosy, kopiąc po głowie i twarzy starszego.

Dwóch mężczyzn i kobieta przebywający w mieszkaniu zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wszyscy byli pod działaniem alkoholu. Wczoraj zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim. 30-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego usłyszał zarzuty zabójstwa, natomiast pozostała dwójka zarzut nieudzielenia pomocy.

Zgodnie z kodeksem karnym za zabójstwo człowieka może grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności, natomiast za nieudzielenie pomocy do 3 lat pozbawienia wolności.

30-latek usłyszał zarzut zabójstwa | fot. KPP Tomaszów Lubelski


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.