Pijany recydywista za kółkiem. Prowadził auto mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie

Policjanci zatrzymali pijanego recydywistę. 46-latek został zatrzymany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy oraz na zakazie sądowym. W chwili zatrzymania miał niemal 4 promile.

Prowadził auto mając 4 promile alkoholu

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Głuszczyzna. Późnym wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie, że kierujący samochodem marki Fiat wjechał w znak drogowy. Jak się okazało, mężczyzna był kompletnie pijany. Miał problemy z utrzymaniem równowagi. Badanie alkomatem wykazało niemal 4 promile alkoholu w organizmie.

Dodatkowo w trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że mieszkaniec powiatu lubelskiego nie ma uprawnień do kierowania. Mężczyzna kilka miesięcy temu usłyszał wyrok w podobnej sprawie i został objęty sądowym zakazem kierowania pojazdami.

46-latek musi liczyć się z kolejnymi zarzutami. Tym razem odpowie za kierowanie fiatem w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy oraz na zakazie sądowym. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.