Pijany próbował przeskoczyć przez furtkę. Zaczepił się i nie mógł się uwolnić

ogrodzenie furtka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Nietypowe zgłoszenie odebrali dziś w nocy włodawscy policjanci – kobieta zgłosiła krzyki i wołanie o pomoc w centrum miasta. Na miejscu policjanci zastali wiszącego na furtce mężczyznę.

Pijany wisiał na ogrodzeniu

Dziś w nocy po godz. 1 włodawscy policjanci odebrali zgłoszenie o krzyczącym mężczyźnie, który znajdował się na płocie w centrum miasta. Mężczyzna krzyczał, że nie może z niego zejść i potrzebuje pomocy.

Dyżurny skierował na miejsce patrol prewencji, który zastał 28-latka znajdującego się wyraźnie pod działaniem alkoholu, który zawisł na furtce do swojego domu.

Policjantom oświadczył, że nie mógł jej otworzyć, bo przymarzła i chciał się do domu dostać górą bramki – niestety zaczepił się ubraniem i nie mógł się ruszyć, dlatego wzywał pomocy.

Mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej. Policjanci pomogli mu zejść z bramki oraz dostać się do domu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.