Pijany mężczyzna napadł na byłą żonę, groził jej nożem. Chciał od niej pieniędzy

nóż nożownik
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Do aresztu trafił 58-latek, który groził nożem byłej żonie i chciał od niej pieniędzy. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w środę w Markuszowie. Na kobietę jadącą rowerem napadł były mąż. Mężczyzna był agresywny i wulgarny. Zaczął grozić byłej żonie zabójstwem, jeśli ta nie da mu pieniędzy.

Okazało się, że miał przy sobie nóż kuchenny, którego jak twierdził, ma zamiar użyć w stosunku do żony. Na szczęście kobiecie udało się uciec i powiadomić policję.

Agresywny 58-latek został szybko zatrzymany przez policjantów z Kurowa. W chwili zatrzymania miał trzy promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu.

Jak się okazało, mężczyzna już od pewnego czasu groził byłej żonie pozbawieniem życia, a wcześniej był już karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

Wczoraj puławski sąd aresztował go na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jeśli od pewnego czasu groził dlaczego nikt nie interweniował???
    P.s Mój brat od dwóch lat nadużywa alkoholu i ciągle mi „grozi”sprawa zgłoszona ponad rok temu na komisję alkoholową.Do dziś nic nie zrobiono w tej sprawie a brat dalej pije i grozi…Chyba muszę czekać aż mi wbije nóż w plecy :(….