Pijany kursant za kierownicą „elki”. Wpadł podczas policyjnej kontroli "trzeźwy poranek"

IMG 20161207 071557 e1481537335756
edf

Podczas porannej kontroli „trzeźwy kierowca” lubelska drogówka zatrzymała samochód nauki jazdy. Za kierownicą siedział pijany kursant.

Dzisiaj tuż przed godziną 9:00 podczas działań „Trzeźwy Poranek” na ul. Mełgiewskiej w Lublinie policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli samochód nauki jazdy.

Policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu 22-letniego kursanta. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna kierował autem będąc w stanie po użyciu alkoholu. W organizmie miał ponad 0,3 promila alkoholu.

22-latek tłumaczył się, że wczoraj wieczorem wypił 4 piwa. Mężczyzna plany o zrobieniu prawa jazdy musi teraz odłożyć, mimo że to były jego końcowe godziny kursu nauki jazdy.

Instruktor za dopuszczenie kursanta w takim stanie do prowadzenia samochodem nauki jazdy został ukarany mandatem karnym w wysokości 200 zł. Natomiast 22-letni kursant za popełnione wykroczenie odpowie teraz przed Sądem.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I bardzo dobrze ze zabrali mu możliwośc zrobienia prawa jazdy ! Niedoszły kierowca BMW !!!

  2. No na odwagę sobie wziął nie ma co chłopaka stresować. Po ptokach 🙂