Pijany, bez prawa jazdy i jeszcze za szybko. Jazdę zakończył na betonowym przepuście

68 157438
Uderzył w betonowy przepust w Guciowie | fot. KMP Zamość

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Guciowie. W wyniku uderzenia w betonowy przepust dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek około godz. 18 w miejscowości Guciów w gminie Zwierzyniec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że volkswagenem podróżowali dwaj młodzi mężczyźni: 18-latek ze Zwierzyńca i 20-latek z gminy Zwierzyniec.

Najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków drogowych i własnych umiejętności, kierujący autem nagle stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust i wjechał do przydrożnego rowu.

Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że byli nietrzeźwi. 18-latek w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu, prawie tyle samo miał jego 20-letni kolega. Jak się okazało młodzieńcy nie posiadali również uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci ustalają, który z mężczyzn w czasie wypadku kierował volkswagenem oraz wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia.

68 157439
Uderzył w betonowy przepust w Guciowie | fot. KMP Zamość

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.