Pijana matka zgłosiła porwanie dziecka. Zapomniała, że zostawiła je znajomym

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Kobieta zadzwoniła na policję i poprosiła o pomoc w odzyskaniu dziecka. Chłopczyk miał zostać porwany, gdy poszła do toalety w barze. Prawda wyszła na jaw, kiedy sobie coś przypomniała…

Do „porwania” miało dojść w minioną sobotę (05.08) w miejscowości Korytków, w czasie gdy kobieta korzystała z toalety w lokalnym barze. Według niej, „ktoś” porawał jej 10-miesięczne dziecko pod jej nieobecność. Na miejsce wysłano patrol.

Po przybyciu na miejsce policjantów 39-letnia kobieta powiedziała, że chce odwołać interwencję, ponieważ przypomniała sobie, że synka zostawiła pod opieką ciotek.

Policjanci udali się pod wskazany przez kobietę adres, żeby sprawdzić czy dziecko się tam faktycznie znajduje i czy sprawowana nad nim opieka jest prawidłowa.

Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali 2 nietrzeźwe opiekunki. Jedna miała ponad promil alkoholu, a druga prawie pół promila we krwi. Matka zaś wydmuchała ponad 2,5 promila alkoholu.

Kobietą wkrótce zajmie się Sąd ds. Rodziny i Nieletnich. Ma ograniczone prawa rodzicielskie do starszego dziecka – ośmiolatka, którym wcześniej zajmowała się po pijanemu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.