Pijana matka z małym dzieckiem w sklepie. Pracownik powiadomił policję

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Lublina zatrzymali pijaną matkę, która przyszła na zakupy z 18-miesięczną dziewczynką. Miała w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę w jednym ze sklepów przy al. Tysiąclecia w Lublinie. Pracownicy marketu zwrócili uwagę na kobietę, która przyszła na zakupy z małym dzieckiem. Od klientki czuć było silną woń alkoholu.

Na miejsce przyjechał tzw. Przyjazny Patrol. Tego typu patrole działają w Lublinie od marca i interweniują w sprawach, w których występują dzieci. W skład patrolu oprócz policjantów wchodzi pedagog lub psycholog i pracownik socjalny.

Policjanci zastali na miejscu 41-letnią mieszkankę Lublina. Pod jej opieką znajdowała się 18-miesięczna dziewczynka. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że matka miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia, natomiast dziecko trafiło do rodziny zastępczej.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.