Ważny temat? Prześlij newsa!

Pijana matka spała z konkubentem, zamiast zajmować się dzieckiem. Kobieta w areszcie

Spotted Lublin

  • Data publikacji: 12 marca 2019, 14:23
  • Region

Głośna muzyka, puste butelki po alkoholu, pijana śpiąca matka z konkubentem, a obok nich 2,5 letnie dziecko. Taki widok zastali interweniujący policjanci w jednym z mieszkań na terenie Świdnika. W poniedziałek świdniccy policjanci przed południem zostali wezwani na interwencję, gdzie było podejrzenie, że nietrzeźwa matka sprawuje opiekę nad swoim małym dzieckiem. Po przybyciu na miejsce […]

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin
Dodaj anonimowo Na żywo Przejdź do strony

Głośna muzyka, puste butelki po alkoholu, pijana śpiąca matka z konkubentem, a obok nich 2,5 letnie dziecko. Taki widok zastali interweniujący policjanci w jednym z mieszkań na terenie Świdnika.

W poniedziałek świdniccy policjanci przed południem zostali wezwani na interwencję, gdzie było podejrzenie, że nietrzeźwa matka sprawuje opiekę nad swoim małym dzieckiem.

Po przybyciu na miejsce mundurowi słyszeli z lokalu odgłosy głośnej muzyki. Pukali do drzwi, lecz lokatorzy nie reagowali. Okazało się, że drzwi były otwarte.

Po wejściu do mieszkania policjanci zastali śpiącą parę w łóżku, obok której leżało dziecko. Przy łóżku znajdowały się opróżnione butelki po wódce, a od śpiących, czuć było wyraźną woń alkoholu.

Jak się wkrótce okazało, 35-latka miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie, a jej konkubent ponad trzy. Na miejscu poza policją interweniowali pracownicy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Dziecko zostało przekazane do rodziny zastępczej, a kobieta została osadzona w policyjnym areszcie. Za narażenie swojego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub uszczerbku na zdrowiu grozić jej może do 5 lat więzienia.

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
F
6 lat temu

500+ bo kraj cierpi na „niż demograficzny”. Miasta się przeludniają, siła nabywcza pieniądza marna. Ale hej! Niech bieda robi więcej dzieci!

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check