Pijana matka opiekowała się dzieckiem. Miała blisko 3 promile alkoholu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci ze Świdnika pojawili się w mieszkaniu 34-letniej kobiety, by zweryfikować zgłoszenie dotyczące jej stanu trzeźwości. Kobieta opiekowała się 2-letnim dzieckiem po pijaku. Miała 3 promile.

We wtorek w godzinach popołudniowych dyżurny świdnickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie Świdnika znajduje się nietrzeźwa matka, która ma pod opieką swoją blisko 2-letnią córeczkę. Natychmiast na miejsce pojechał patrol policji.

Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali 34-letnią kobietę. Wraz z nią w mieszkaniu znajdowało się niespełna 2-letnie dziecko. Badanie alkomatem potwierdziło zasadność zgłoszenia. Urządzenie wykazało, że kobieta ma w swoim organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Dziecko trafiło do szpitala. Natomiast jego mama trzeźwieje w policyjnym areszcie. Czynności w tej sprawie trwają. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia.

O całym zajściu powiadomiony został Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Świdniku.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.