Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

68 129752 g
Wizerunek właściciela psa, który zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim | fot. KWP Lublin

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, którego pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Mężczyzna wraz z pupilem oddalił się z miejsca przed przyjazdem policji.

W niedzielę pies puszczony luzem w Ogrodzie Saskim zaatakował spacerujące po trawie pawie. Opiekunka pawi poinformowała policję o tym zdarzeniu. Jednak, gdy na miejsce przyjechali policjanci, psa ani jego właściciela już nie było.

Sprawą zajęli się policjanci z IV komisariatu. Jako, że na terenie Ogrodu Saskiego znajduje się monitoring miejski, to kamerom udało się zarejestrować wizerunek mężczyzny, który uciekł z czworonogiem, unikając konsekwencji.

Zapoznani z wizerunkiem policjanci do chwili obecnej nie rozpoznali mężczyzny. – Zawracamy się do internautów o informację dotyczącą tego mężczyzny. Można ją przekazać anonimowo pod nr tel. (81) 535-48-00 lub osobiście w IV komisariacie Policji ul. Zana 45 – apeluje Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Szczegóły dotyczące tego zdarzenia przeczytasz tutaj – Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Policja szuka właściciela czworonoga

68 129753 g
Wizerunek właściciela psa, który zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim | fot. KWP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Psiak powinien op…dolić te kurczaki na zimno. Komu one tam potrzebne? I jeszcze agencja ochrony pilnuje tego kurnika.