Pierwsze sklepy Aldik pod szyldem Stokrotki

Zdjęcie 1 Stokrotka przy ul. Aleja Kraśnicka 35 w Lublinie
Sklep sieci Stokrotka przy al. Kraśnickiej w Lublinie | fot. MATERIAŁY PRASOWE

Od 13 września pierwsze sześć sklepów Aldik w Lublinie działa oficjalnie pod nowym szyldem Stokrotka. W sumie trzydzieści placówek tej sieci zostanie włączonych jesienią do Stokrotki.

Przypomnijmy, że w tym roku litewska spółka Maxima Grupe, do której należą działające w Polsce sieci sklepów Aldik i Sano, przejęła od spółki Emperia z Lublina wszystkie 437 sklepów działająch pod szyldem Stokrotka.

Spółka postanowiła połączyć sklepy Stokrotka i Aldik, by wszystkie supermarkety i markety działały pod wspólnym szyldem Stokrotka. Dla klientów oznacza to, że Aldik zmieni swoje barwy i będzie działał pod szyldem „Stokrotka”.

– Zależało nam na tym, aby połączyć wszystko to co najlepsze i to co najbardziej cenią sobie klienci zarówno Aldika, jak i Stokrotki. Nasza decyzja została podjęta w oparciu o szczegółową analizę potrzeb i preferencji klientów obu sieci – mówi Dariusz Kalinowski, prezes zarządu Stokrotka.

Klienci, którzy do tej pory robili zakupy w sieci Aldik po rebrandingu sklepów w dalszym ciągu będą mogli kupić świeże mięso od sprawdzonych polskich dostawców w tzw. Kąciku Rzeźnika. Będzie czekać na nich również, istniejąca od 1991 roku, Piekarnia 7 zbóż, a w niej pieczywo wypiekane na prawdziwym zakwasie z wysokiej jakości składników oraz popularna wśród klientów cukiernia z bogatą ofertą słodkich wyrobów.

Zmiany zajdą we wszystkich 30 sklepach Aldika, które zlokalizowane są na terenie dwóch województw: lubelskiego oraz mazowieckiego. Jest to czternaście sklepów w Lublinie, ale również w Świdniku, Kraśniku, Poniatowej, Opolu Lubelskim, Białej Podlaskiej, Zamościu, Krasnymstawie, Biłgoraju, Lubartowie, Warszawie, Pruszkowie i Radomiu.

Zmiana szyldu objęła sklepy w Lublinie przy ulicach: Harnasie 4A, Al. Kraśnicka 35, Tatarakowa 24, Al. Warszawska 61A, Gospodarcza 3 oraz Gorczańska 1.

Czytaj także: Sieć sklepów Aldik zmieni nazwę

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. na Nałkowskich w Lublinie stokrotkę od aldika dzieli jakieś 500 m… a 1 km dalej znowu stokrotka na samsonowicza, teraz wszędzie będą same stokrotki?