Pielgrzymi przejdą ulicami Lublina, będą utrudnienia. Policja pokieruje ruchem

Przejście pielgrzymów ulicami Lublina
Przejście pielgrzymów ulicami Lublina | fot. Pielgrzymka Lubelska

W środę 4 sierpnia z Lublina wyruszy 43. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Przejście pielgrzymów będzie się wiązać z utrudnieniami w ruchu.

Utrudnienia spowodowane przejściem pielgrzymów

W środę (4 sierpnia) około godz. 7.30 wyjdzie pielgrzymka Archidiecezji Lubelskiej na Jasną Górę. Przejście pielgrzymów odbędzie się następującą trasą: ul. Królewska, plac Łokietka, ul. Krakowskie Przedmieście (deptak), ul. Kapucyńska, ul. Narutowicza, ul. Głęboka, al. Kraśnicka, granica miasta Lublin, Konopnica.

Podczas przejścia grup, kolumna pieszych powinna poruszać się jednym pasem ruchu. Na trasie przejścia pielgrzymów mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Szczegóły pielgrzymki: Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę 2021. Do kiedy zapisy i jaki koszt?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.