Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę 2021. Do kiedy zapisy i jaki koszt?

Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę
Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę | Urząd Miasta Lublin

Do 10 lipca przyjmowane są zapisy na 43. Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymi pójdą tylko w jednej w jednej kolumnie trasą na Bełżyce, Chodel i Księżomierz.

Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę 2021

„Eucharystia – prawdziwe życie” – to hasło tegorocznej 43. Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Na trasę pierwsze grupy wyruszą 4 sierpnia – nie tak jak dotychczas 3 sierpnia – pielgrzymka będzie o dzień krótsza niż w latach poprzednich.

Pątnicy pielgrzymować będą tylko w jednej kolumnie trasą przez Bełżyce, Chodel i Księżomierz. Pierwszego dnia pątnicy dojdą do Chodla, a drugiego do Księżomierzy (msza św. u św. Otylii), później trasy są podobne do tych tradycyjnych.

Pielgrzymka wyruszy się 4 sierpnia z Lublina, na Jasną Górę dotrze 14 sierpnia. Zapisy tylko do 10 lipca. Odbywają się będą wyłącznie przez Internet i prowadzone są przez księży przewodników grup. Koszt pielgrzymki wynosi 40 zł wpisowe + 40 zł przejazd autokarem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.