W piątek w urzędzie nic nie załatwisz. Urzędnicy mają wolne

ratusz lubelski
Na Ratuszu zostaną podświetlone narodowe barwy Francji | fot. Dominik Wąsik

10 listopada będzie dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miasta Lublin. W piątek nieczynne będą wszystkie placówki urzędu, także Biura Obsługi Mieszkańców.

 

Urzędnicy odbierają wolne za Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku 11 listopada wypada w sobotę, a w związku z tym – zgodnie z Kodeksem Pracy – pracownikom przysługuje dodatkowy dzień wolny.

 

W tym dniu nieczynne będą wszystkie placówki Urzędu Miasta Lublin, również Biura Obsługi Mieszkańców. W UM Lublin dyżur będzie pełnił jedynie Urząd Stanu Cywilnego (ul. Leszczyńskiego 20), gdzie ma być czynne stanowisko ds. rejestracji zgonów ( godz. 7.30 – 15.30).

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.