PGE Ekstraliga: W piątek ruszy sprzedaż biletów na niedzielny mecz Motoru Lublin

PGE Ekstraliga: W piątek ruszy sprzedaż biletów na niedzielny mecz Motoru Lublin
Pierwszy trening Motoru Lublin w sezonie 2020 na stadionie żużlowym Z5 | fot. Przemek Gąbka

Władze żużlowego klubu Speedway Motor Lublin powiadomiły, że w piątek ruszy internetowa sprzedaż biletów na domowe mecze na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich.

„Postanowiliśmy wprowadzić otwartą sprzedaż biletów na mecze Motoru Lublin w sezonie 2020. Biorąc pod uwagę fakt, że możemy wpuścić tylko 25 proc. pojemności stadionu zawierającej jedynie miejsca siedzące, zdecydowaliśmy się na taki krok, ponieważ chcemy dać równą szansę zakupu wszystkim kibicom” – czytamy w komunikacie Speedway Lublin S.A.

Ograniczenie ilości kibiców oznacza, że na meczach domowych żużlowego Motoru Lublin będzie mogło zasiadać na stadionie przy al. Zygmuntowskich maksymalnie 2050 osób, lecz nie wiadomo na razie ile biletów zostanie udostępnionych do sprzedaży. Klub przypomina, że sprzedane karnety nie będą obowiązywały w obecnym sezonie .

„Sprzedaż biletów będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora eventim.pl i rozpocznie się 19 czerwca o godz. 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety. Informujemy również, że w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne – w cenie 50 PLN, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego” – czytamy.

Pierwszy domowy mecz w tym sezonie PGE Ekstraligi na stadionie przy Al. Zygmuntowskich Motor Lublin rozegra w niedzielę 21 czerwca o godz. 16.30 z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Transmisja będzie dostępna na antenie nSport+ lub w internecie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.