Perły Lublin. Amatorska kobieca drużyna piłki nożnej

Kto powiedział, że piłka nożna jest tylko dla mężczyzn? Dziewczyny z amatorskiej kobiecej drużyny piłki nożnej Perły Lublin udowadniają, że wcale tak nie jest. Na co dzień studentki, uczennice lub osoby pracujące. Po godzinach wkładają korki i trenują na boisku.

Perły Lublin to amatorka drużyna składająca się z dziewczyn. Studentki, uczennice, osoby pracujące. Drużyna w której z powodzeniem odnajdują się dziewczyny pragnące rywalizować w ligowych rozgrywkach, a także takie które po prostu chcą, od czasu do czasu dla zabawy pobiegać za piłką, czy dopiero pierwszy raz w życiu tego spróbować.

Nie ma tak, że jestem zmęczona nie idę, to jest moja pasja i ona mnie napędza – mówi Sylwia Przepióra założycielka drużyny.

Zaawansowane zawodniczki pod okiem doświadczonej trenerki Aśka Szymaniak od stycznia zaczynają intensywne zimowe treningi, a grupa początkująca w najbliższą i każdą kolejną sobotę o godz. 15:30 będzie odbywać piłkarskie spotkania na hali sportowej SP nr 29 przy ul. Wajdeloty 1.

Jeśli interesujesz się piłką nożną, bądź masz zajawkę na nowe doświadczenia nie czekaj! Zgłoś się i przeżyj niesamowitą przygodę!

Więcej informacji na fanpage Perełek

1801206_1552474061631964_6688749224517198_o

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.