Perła głównym sponsorem lubelskiego żużla w sezonie 2017

Perła głównym sponsorem lubelskiego żużla w sezonie 2017

W nadchodzącym sezonie głównym sponsorem lubelskiej drużny żużlowej KM Cross będzie Perła – Browary Lubelskie S.A.

 

– Bardzo się cieszymy, że po przerwie ligowy żużel wraca do Lublina. Jest to inicjatywa, która z pewnością przyczyni się do promocji miasta. Lubelszczyzna jest naszym rynkiem macierzystym, tym chętniej angażujemy się w tego typu przedsięwzięcia. Skład drużyny zapowiada dobry, pełen emocji sezon – mówi Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A.

 

– Perła – Browary Lubelskie S.A. to jeden z naszych najważniejszych partnerów. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyło nas kierownictwo tak dużej i znanej firmy. Mamy ambitne cele i wierzymy, iż przy wsparciu Perły uda nam się je zrealizować – mówi Piotr Więckowski, Manager Sekcji Żużlowej KM CROSS.

 

Umowa sponsorska została zawarta na sezon 2017. Obejmuje ona mecze w II lidze, w tym w fazie play off oraz Finał Srebrnego Kasku.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.