Awaria na ul. Nadbystrzyckiej. Woda wylewała się na ulice. Utrudnienia

Zdjęcie ilustracyjne

Do awarii doszło w piątek przed godz. 10 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Pod jezdnią pękła rura, przez co woda zaczęła wylewać się na ulice.

 

Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 9.40 na ul. Nadbystrzyckiej. W okolicy Politechniki Lubelskiej z jezdni zaczęła wydobywać się woda. Jak się okazało doszło do awarii przyłącza wodociągowego do uczelni.

 

O godz. 10.10 MPWiK przystąpił do usuwania awarii. Dopływ wody został zamknięty, a jezdnia rozkopana. Jak nas informuje rzecznik MPWiK, Magdalena Bożko usuwanie awarii może potrwać od 3 do 4 godzin. Na ten czas jeden pas, ten od strony Politechniki został wyłączony z ruchu. Ruch odbywa się wahadłowo.

 

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje o możliwych opóźnieniach funkcjonowania komunikacji na liniach: 8, 14, 15, 32, 39, 40, 44 i 152.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.