Pędził obwodnicą Ryk ponad 200 km/h. Nie zauważył, że wyprzedził policyjne BMW

68 155645
Pędził obwodnicą Ryk ponad 200 km/h | fot. KPP Ryki

Kierowca volkswagena pędził z prędkością 209 km/h po obwodnicy Ryk, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 100 km/h. Nie zauważył, że wyprzedza policyjny nieoznakowany radiowóz BMW.

W poniedziałkowe przedpołudnie policjanci z ryckiej drogówki patrolowali drogi powiatu nieoznakowanym radiowozem BMW, które jest wyposażone w videorejestrator – Nowe nieoznakowane BMW 330i Gran Turismo patroluje drogi regionu

Około godz. 11:50 na obwodnicy Ryk zatrzymali do kontroli kierującego osobowym volkswagenem. Autem tym kierował 29-letni mieszkaniec Lublina. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 100 km/h kierowca pędził z prędkością 209 km/h. Dopuszczalną prędkość przekroczył, więc o 109 km/h. 

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.