PCK organizuje świąteczne spotkanie dla potrzebujących. Paczki żywnościowe, gorący posiłek, ubieranie choinki

Spotkanie świąteczne Polskiego Czerwonego Krzyża w Lublinie
Spotkanie świąteczne Polskiego Czerwonego Krzyża w Lublinie | materiały organizatora

Lubelski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża organizuje dziś spotkanie dla osób samotnych, chorych, bezdomnych, dotkniętych konfliktem zbrojnym, a także wszystkich chętnych mieszkańców Lublina.

Gwiazdka z PCK w Lublinie

Świąteczne spotkanie dla osób potrzebujących organizowane przez Polski Czerwony Krzyż odbędzie się w sobotę 16 grudnia w godz. 16:00-20:00 w samym sercu Starego Miasta na Placu po Farze. Znajdzie się tam świąteczne miasteczko PCK.

Polski Czerwony Krzyż do wspólnego stołu zaprasza osoby potrzebujące, samotne, chore, bezdomne, dotknięte konfliktem zbrojnym, oraz mieszkańców naszego miasta, dla których znak Czerwonego Krzyża jest symbolem nadziei, pokoju i wsparcia.

„Jesteśmy przekonani, że czas świąt jest czasem, kiedy spotkanie z drugim człowiekiem, spędzenie czasu przy wspólnym posiłku jest niezwykle ważne. Wzorem ubiegłego roku organizujemy otwarte spotkanie świąteczne. Biletem wstępu będzie uśmiech” – mówi Beata Lachowicz z lubelskiego oddziału PCK.

Na każdego będzie czekał ciepły posiłek oraz paczka żywnościowa. W programie wydarzenia przewidziano również wspólne ubieranie choinki.

„Jesteśmy przekonani, że spotkanie przy wspólnym stole będzie dobrym zamknięciem tego roku” – dodaje Beata Lachowicz.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.