Pasażerowie wybrali: Połączenie Lublin – Mediolan lotniczą trasą roku

Zdjęcie ilustracyjne | fot. easyJet

Połączenie Lublin – Mediolan zostało wybrane trasą roku podczas 14. Plebiscytu „Najlepsza Linia Lotnicza” organizowanego przez portal Pasazer.com.

Co roku portal Pasazer.com organizuje plebiscyt „Najlepsza Linia Lotnicza”. To wydarzenie, które co roku gromadzi przedstawicieli polskiej branży lotniczej oraz gości z zagranicy – m.in. reprezentantów największych linii lotniczych.

W plebiscycie jest kilka kategorii, a jedna z nich to „Trasa Roku”. Tym razem w tej kategorii wygrał Port Lotniczy Lublin z połączeniem Lublin – Mediolan obsługiwanym przez linię easyJet. Tytuł został przyznany przez Kapitułę Plebiscytu, składającą się z przedstawicieli polskich lotnisk, dziennikarzy oraz ekspertów rynku lotniczego.

– Wyróżnienie przyjęliśmy z ogromną satysfakcją i zadowoleniem. Warto dodać, że nasze lotnisko jest jednym z dwóch w Polsce, z którego operuje easyJet, co jest dla nas bardzo dużym sukcesem i potwierdza potencjał Portu Lotniczego Lublin – mówi prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin Krzysztof Wójtowicz.

Obecnie z połączenia z Lublina do Mediolanu pasażerowie mogą skorzystać dwa razy w tygodniu – w czwartki i niedziele. W sezonie letnim – od 26 marca – w poniedziałki i piątki.

Najlepsza Linia Lotnicza

„Najlepsza Linia Lotnicza” to plebiscyt, w którym to głównie podróżni nagradzają przewoźników. W tej edycji Plebiscytu, po raz pierwszy w głosowaniu mogli udział wziąć jedynie pasażerowie, którzy kupili bilet lotniczy na lot z danym przewoźnikiem.

Na tej podstawie przyznano wyróżnienia m.in. w kategoriach: najlepsza linia niskokosztowa; najlepsza linia tradycyjna (krótkodystansowa oraz długodystansowa); najlepsza linia czarterowa; najtańsza linia lotnicza; najbardziej punktualna linia lotnicza.

Przyznano także nagrody w kategoriach: „komfort” oraz „rozrywka pokładowa”, a także „najsmaczniejsze menu pokładowe”. W tym roku organizatorem gali był Kraków Airport.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.