Pasażer wybił szybę w autobusie MPK Lublin. Kto rozpoznaje wandala?

Wybił szybę w autobusie MPK Lublin | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują agresywnego pasażera, który wybił szybę w autobusie MPK Lublin. Następnie mężczyzna wyszedł z pojazdu i udał się w nieznanym kierunku.

Do zdarzenia doszło 21 sierpnia w autobusie komunikacji miejskiej linii 47. Mężczyzna ubrany w czarną kurtkę z kapturem nagle uderzył w szybę, w wyniku czego doszło do jej uszkodzenia. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1b, tel. (81) 535 47 80 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Wybił szybę w autobusie MPK Lublin | fot. KMP Lublin


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.