Pas do jazdy na wprost, skręt w lewo i zderzenie. Moment wypadku motocyklistki w centrum Lublina

Moment wypadku motocyklistki na skrzyżowaniu w centrum Lublina
Moment wypadku motocyklistki na skrzyżowaniu w centrum Lublina | fot. KMP Lublin

Motocyklistka skręcała w lewo z pasa do jazdy na wprost i wjechała pod jadącego opla. Wszystko stało się w centrum Lublina, a nagranie przedstawiające moment wypadku zamieściła lubelska policja. Na szczęście mimo groźnie wyglądającego uderzenia, motocyklistce nic się nie stało.

Zamierzała skręcić z pasa do jazdy na wprost

Do zdarzenia doszło w środę (11.10) o godz. 17:20 na skrzyżowaniu ul. Lipowej z ul. Narutowicza w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-latka kierując motocyklem marki Kawasaki, nie zastosowała się do zakazu skrętu w lewo i doprowadziła do zderzenia z kierującym Oplem.

Na udostępnionym przez policję nagraniu widać jak kierująca motocyklem na skrzyżowaniu skręca w lewo z pasa ruchu przeznaczonego do jazdy na wprost. W konsekwencji wpada pod jadącego Opla Mokka. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, motocyklistka nie odniosła obrażeń ciała, które zagrażałyby jej życiu.

Kobieta po badaniach, jeszcze tego samego dnia została ukarana mandatem karnym kredytowanym w kwocie 1500 zł.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu obsługiwane przez Wydział Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Miasta Lublin.

Nagranie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.